Demencja to jedno z największych medycznych wyzwań naszych czasów. Obecnie, niemal 47 milionów ludzi cierpi na to schorzenie. Do tej pory nie wynaleziono skutecznego leku ani kuracji, które pozwalają powstrzymać rozwój choroby. Ale dzięki Twojej pomocy Alzheimer’s Research i Ricoh Europe pracują, by to zmienić.

Wpłać darowzinę

Jedna na trzy osoby ma w swoim otoczeniu kogoś, kto cierpi na demencję, jednak tylko jedna czwarta wie, że choroba ta fizycznie atakuje mózg i ma podłoże neurologiczne. Choroby takie jak Alzheimer powoli pozbawiają cierpiących zdolności do myślenia oraz wyciągania wniosków, wpływają na zanik pamięci, a stan chorych z czasem się pogarsza. Połączyliśmy swoje siły z Ricoh Europe by zdobyć fundusze na badania nad demencją, zwiększyć świadomość wśród społeczeństwa oraz pomóc mu zrozumieć istotę tego zagadnienia.


Twoje wsparcie pomoże kontynuować badania nad zrozumieniem chorób demencyjnych oraz zredukować ryzyko ich powstawania, polepszyć diagnostykę i wynaleźć skuteczny lek. Przeznaczenie niezbędnych środków i sprzętu na badania naukowe, przybliży nas do rozwiązania tego problemu. Wspierając naszą akcję dołączysz do tysięcy pracowników w Europie, którzy aktywnie działają na rzecz zbierania funduszy.

postcards

Ale to nie wszystko. Poprzez program imagine.change.challenge Ricoh Europe stworzy portal Printed Memories, który umożliwi chorym utrzymanie kontaktu z osobami w ich otoczeniu: rodziną oraz przyjaciółmi. Przy wykorzystaniu wiedzy i technologii Ricoh razem będziemy pracować nad nowymi kampaniami mającymi na celu zwiększenie świadomości społecznej.


Odwiedź PrintedMemories.com